Hakkımızda

 

Arslanbaş Hukuk,

2007 yılından bu yana siz müvekkillerine hukuksal danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Hukuk ofisimiz, alanında uzman olan dinamik kadrosu ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte birçok hukuk dalında müvekkillerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine nihai hedef edinmiştir.

Temel amacımız, müvekkillerimizin hukuksal işlemleri ve uyuşmazlıklarında hukuksal bilgiyi etkin ve doğru kullanarak hukuksal işlemlerin ve uyuşmazlıkların en hızlı ve en kolay şekilde çözülmesine yönelik hizmet vermektir. Ayrıca ofisimiz hizmet verdiği konularda uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri, geniş bir hukuki bilgi birikimine dayalı olarak akademik anlamda da geliştirmektedir.

Küreselleşen dünyada hukuksal uyuşmazlıklar ve bunlara bağlı davalar yurt sathını aşmakta, özellikle ithalat ve ihracat şirketlerinin yurt dışıyla olan uyuşmazlıkları da çoğalmaktadır. Bu nedenle bünyesinde mesleki anlamda yabancı dilleri iyi derecede bilen ve konuşan Avukat bulundurmak hukuk büroları için artık kaçınılmaz olmuştur. Büromuz yurt sathını aşan dava ve uyuşmazlıklarda da hizmet vermektedir.

Hizmet politikamız çalışma alanlarımız ve ekibimiz hakkında bilgi almak için ilgili bölümleri inceleyebilir, hukuki danışmanlık ve uyuşmazlıkların çözümünde avukatlık hizmeti için bizimle iletişime geçebilir randevu alarak yüz yüze danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.